Sevgili Cicişbebek Ailemiz;
Bayram öncesi son kargo çıkış 12 Haziran 2024 Çarşamba günüdür.
12 Haziran 2024 Çarşamba İtibarile Verilen Siparişler Bayramsonrası Sırasıyla Kargolanacaktir.


En İyi Bebek Battaniyesi Ciciş Bebe’den Alınır

Bebeğinizi pamuklara sarar gibi saracak, en kaliteli ve en iyi bebek battaniyesi Ciciş Bebe’de sizlerle! Bebeğinizin yumuşacık ve narin cildine hassas bir dokunuş sağlayacak bebek battaniye ürünlerine göz atmaya ne dersiniz? Ciciş Bebe’nin bebek battaniye modelleri bebeğinizin sağlığı için son derece uygun bir şekilde, en sağlıklı malzeme ve materyallerden üretildi. Onun hassas tenine zarar vermeyecek ve vücut ısısını sabit tutacak, terletmeyen özel kumaşlardan üretilen en iyi bebek battaniyesi için web sitemizin bebek battaniye kategorisini inceleyebilirsiniz. Her zaman en kaliteli ve en uygun fiyatlı bebek ürünleri için Ciciş Bebe’yi ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz. Birçok avantajlı bebek ürününe, cazip fiyatlarla ulaşmanın en kolay yolu Ciciş Bebe!

Bebeğinizin Sıcacık Bir Kış Geçirmesi İçin Bebek Battaniye Ürünleri

Bebeklerin soğuk kış günlerinde sıcacık bir kış geçirmesi için özenle seçtiğimiz bebek battaniye modelleri sizlerin de içini ısıtacak. Bebek battaniye modelleri bakarken ürünlerin çok fazla kalın olmaması dikkatinizi muhakkak çekmiştir. Evet bebeklerimizin sıcacık bir kış geçirmesi gereklidir fakat, tahmin ettiğimiz kadar fazla değil. Bebekler sıcağı yetişkinler kadar fazla sevmezler çünkü ilk üç aylık süreçlerinde bebeklerin ter bezleri yeterli seviyede çalışmaz. Dolayısıyla bebekler kendi vücudunu soğutamazlar ve fazla sıcaklık onları bunaltabilir. Öte yandan bebeklerin metabolizma hızları yetişkinlere oranla çok daha yüksek olduğu için de yetişkinler kadar fazla üşümezler. Özellikle de bebeğiniz uyurken kat kat kıyafetler ile giydirilmek asla hoşuna gitmeyecektir. Bebeğiniz uyurken üstünde pamuklu, hava geçiren, rahat ve tek kat bir kıyafet olması yeterlidir. Üstüne bebek battaniyesi örterek, 22-24 derece sıcaklıkta olan bir odada bebeğinizi güvenle ve huzurla uyutabilirsiniz. Bebeğiniz çok kalın ya da yünlü bir bebek battaniyesi ile de uyumaktan hoşnut olmayacaktır. Vücudunu soğutamayan bebek fazla kalın bir bebek battaniyesi içinde bunalır ve uyuyamayabilir. Öte yandan yünlü bebek battaniyesi de bebekler için tavsiye edilmez. Yünlü bebek battaniye modelleri bebeğinizin cildinde alerji yapabilir ve kaşındırır. Bu sebeple de bebeğiniz uykuya dalmakta zorlanabilir. Bebeğinizi fazla bunaltmayacak, orta kalınlıkta, nefes alan, sağlıklı, doğal ve pamuklu bir bebek battaniye ürünü tercih etmeniz onun için en doğru ve sağlıklı seçenek olacaktır. Bebeğinizin yattığı odanın sıcaklığı 22-24 derece aralığından yüksekse, bebek battaniye ürününü daha ince seçmeniz gereklidir. Yüksek sıcaklıkta bebeğiniz uyuyamaz ve muhtemelen sizleri de uyutmaz. Bebeğinizin üşümesini engellemek kadar, sıcakta bunalıp terlemesini önlemek de çok önemlidir. Bu yüzden en iyi bebek battaniyesi ve bebek giyim ürünlerini Ciciş Bebe’de bulabilirsiniz. Ciciş Bebe’nin sağlıklı, nefes alan ve pamuklu harika bebek battaniye modelleri ile bebeğiniz tam da istediği bir konforda uyku çekecektir. Minik bebeklerimiz için özenle seçtiğimiz birbirinden güzel ve kaliteli bebek battaniye çeşitleri ve bebek giyim ürünleri Ciciş Bebe’de sizleri bekliyor.

Bebek Alt Açma Bezi Ve Bakım Örtüsü İle Bebeğinizde Spa Etkisi Yaratın

Tıpkı yetişkinler gibi bebeklerin de rahatlamaya ve masaja ihtiyacı vardır. Elbette yetişkinler kadar gergin, kas sorunları yaşayan bir bedenleri yoktur fakat onların da en az bizler kadar rahatlatıcı bir masaja hayır diyemeyecek kadar buna ihtiyaç duyarlar. Bebek bakım örtüsü bebeğinize ılık bir duş keyfi sonrası hijyenik bir ortamda bakım yapmanıza faydalı olacaktır. Bebeğinize bebek bakım örtüsü üzerinde, temiz bir ortamda, uyku öncesi bakım ve masaj yaparak onu uykuya hazırlar, sakinleştirir ve cildi için bakım yapabilirsiniz. Bebeklerin özellikle en büyük cilt problemi pişiktir. Neredeyse her bebekte en az bir defa görülebilen bu cilt sorununu tedavi etmek çok zor değildir. Doğal içerikli pişik kremleri kullanarak ve bebeğinizin altını sık sık değiştirerek, minik bebeğinizin bu sorundan günler içinde, kolayca kurtulmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin altını değiştirirken de aynı zamanda yine hijyenik ve konforlu bir alana ihtiyacınız vardır. Bebeklerin vücudu ve bağışıklık sistemi bizlere göre çok daha hassas olduğu için onlara özel, temiz ve rahat bir ortam kesinlikle gereklidir. Bebekler için özel olarak tasarlanan alt açma minderi ve bebek bakım örtüsü modelleri Ciciş Bebe’de sizleri bekliyor!

Onun Sağlığı İçin Hijyenik Bir Ortam Sağlayan Alt Açma Minderi

Alt açma minderi
bir prosedür değildir, gereklilikler arasında yer alır. Bebeğinizin hem vücudunun alt açma sırasında rahat etmesi için hem de ortamdaki bakterilerden izole olması için vücudu ile zemin arasında yumuşak ve temiz bir alt açma minderi olması son derece gereklidir. Bebek alt açma bezi ve minderleri bebeğinizin hassas cildine uygun ve onu zararlı dış etkenlerden koruyacak şekilde özel olarak üretilir. Ayrıca bebeğinizin altını değiştirirken daha rahat etmesini sağlayacak bebek alt açma seti modellerine de bakmanız faydalı olacaktır. Bebekler başlarının ağırlığını taşıyacak güce sahip değillerdir. Bu nedenle baş ve boyunlarının ebeveynleri tarafından korunması ve rahat ettirilmesi son derece önemlidir. Bebeğinizin altını değiştirme işlemi sırasında daha konforlu olması ve huzursuz hissetmemesi için setlerin içerisinde bir adet alt açma minderi ve boyun yastığı bulunmaktadır. Minder bebeğinizin sırtı, beli ve bacakları için yumuşak bir dokuya sahip olduğu için rahatlık ve konfor sağlar. Boyun yastığı ise bebeğinizin alt değiştirme işlemi sırasında boyun boşluğunu doldurarak, boyun ağrısına ve rahatsızlığa engel olur. Bebeğinizin rahatı ve huzuru için en ince detayı bile dikkate alan Ciciş Bebe’de aradığınız her tür bebek ürününü bulabilirsiniz. Hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi Ciciş Bebe ile keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Dilediğiniz ürünü sepete ekleyerek, bebeğinizin tüm ihtiyaçları için sipariş verebilirsiniz. Mutlu bebeklerin sırrı, ebeveynlerin tercihi Ciciş Bebe!

Bebek Giyim Eticaret